XXI. Téli Olimpiai Játékok
Téli Olimpia, 2010 Február 12-28, Vancouver

Az olimpia tervezett programja, versenynaptár

A rossz időjárás miatt bizonyos versenyszámokat elnapoltak, így a tervezett versenynaptár már nem érvényes.

A FRISSÍTETT VERSENYNAPTÁRT ÉS AZ EREDMÉNYEKET SPORTÁGAK SZERINTI LEBONTÁSBAN IDEKATTINTVA ÉRED EL.

- M1, M2 KÖZVETÍTÉSEK IDŐRENDJE idekattintva megtekinthető. A XXI. olimpiai játékokat az MTV közvetíti 227 órában.
- A EUROSPORT KÖZVETÍTÉSEK időrendjét itt nézheted meg.

FIGYELEM!! A versenyszámok (pl. alpesi síelés) tervezett időrendjében változások következtek be a kedvezőtlen időjárás miatt. Ezért az itt közölt programban és a tévé közvetítések időrendjében változások lehetnek.

Az olimpia tervezett programja a következő:

 ?  Megnyitó ünnepség  ?  Versenynap  ?  Döntő(k)  ?  Gálaelőadás  ?  Záró ünnepség
Február 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Össz.
Ünnepségek ? ?
Alpesi sí 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 10
Biatlon 1 1 2 2 2 1 1 10
Bob 1 1 1 3
Curling 1 1 2
Északi összetett 1 1 1 3
Gyorskorcsolya 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 12
Jégkorong 1 1 2
Műkorcsolya 1 1 1 1 4
Rövidpályás gyorskorcsolya 1 1 2 1 3 8
Síakrobatika 1 1 1 1 1 1 6
Sífutás 2 2 1 1 2 1 1 1 1 12
Síugrás 1 1 1 3
Skeleton 2 2
Snowboard 1 1 1 1 1 1 6
Szánkó 1 1 1 3
Döntők száma 6 6 5 6 7 5 4 6 6 4 4 6 5 7 7 2 86
Február 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
 
Forrás: Wikipédia. A táblázatra a Creative Commons Nevezd meg! - Így add tovább! 3.0 licenc érvényes

 

Az M1 és M2 közvetítések időrendje

Dátum, óra m1 m2

Február 12
02:45   XXI. Téli Olimpia Játékok, 2010: Megnyitó, élő

Február 13
13:30 Megnyitó ünnepség (ism.)  
18:30  

- Síugrás - normál sánc - élő

20:40 -Alpesi sí - férfi lesiklás - élő
- Biatlon - női 7,5 km sprint - élő
 
2:00   -Rövidpályás gyorskorcsolya- élő
- Síakrobatika - moguls női döntő- élő
- Az előző nap eseményeinek összefoglalói

Február 14

12:35

-Összefoglaló az esti és a hajnali eseményekből.
 
20:00  

- Biatlon - férfi 10 km sprint - élő

21:00 - Alpesi sí - női kombináció
- A nap egyéb eseményei
 
23:30  

- Férfi szánkó - egyes - élő
- Síakrobatika - moguls férfi döntő - élő
- A nap egyéb eseményei


Február 15
21:00  

- Sífutás - női 10 km és férfi 15 km szabadsítlus - élő
- A nap egyéb eseményei

23:30

- Snowboard - női SBX döntő - élő
- A nap egyéb eseményei

 
1:30  

- Műkorcsolya - páros szabadprogram - élő
- Gyorskorcsolya - férfi 500 m - élő
- A nap egyéb eseményei


Február 16
9:00 -Összefoglaló az előző nap és a hajnali eseményekből.
 
14:35 Összefoglaló az előző nap és a hajnali eseményekből.
 
19:15  

- Biatlon - női 10 km üldözéses verseny - élő
- A nap egyéb eseményei

20:55 - Jégkorong - Amerikai Egyesült Államok-Svájc - élő
 
0:35

- Snowboard - férfi SBX döntő - élő
- Biatlon - férfi 15 km üldözéses - élő
- Alpesi sí - férfi kombináció - élő

 

Február 17
5:45   Jégkorong - Oroszország-Lettország csoportmérkőzés - élő
9:00 Összefoglaló az előző nap és a hajnali eseményekből.
 
15:05 - Jégkorong - Oroszország-Lettország - ismétlés
- A nap egyéb eseményeinek összefoglalója
 
21:30 - Alpesi sí - női lesiklás - élő
- Jégkorong - Finnország-Fehéroroszország - élő
- A nap egyéb eseményei
 
2:00  

- Rövidpályás gyorskorcsolya - élő
- Szánkó - páros - élő
- Snowboard - férfi félcső döntő - élő


Február 18

5:45

 

- Jégkorong - Csehország-Szlovákia - élő

9:00 Az esti és hajnali események összefoglalója.
 
14:35 - Jégkorong - Csehország-Szlovákia - ismétlés
- A nap egyéb eseményeinek összefoglalója.
 
20:55 - Jégkorong - Amerikai Egyesült Államok-Norvégia - élő
Feliratozva a Teletext 334
 
0:35 - Biatlon férfi 20 km - egyéni indítás - élő  
2:05  

- Műkorcsolya - férfi szabadprogram - élő
- Snowboard - női félcső döntő - élő


Február 19
5:55  

- Jégkorong - Szlovákia-Oroszország - élő

9:00 - Műkorcsolya - férfi szabadprogram
- Esti és hajnali események összefoglalója
 
14:30 - Jégkorong - Szlovákia-Oroszország - ismétlés
- Az esti és a hajnali események összefoglalója.
 
21:30 - Alpesi sí - férfi szuper óriásműlesiklás - élő
- Jégkorong - Fehéroroszország-Svédország - élő
 
2:05  

- Műkorcsolya - jégtánc kötelező program - élő
- A nap egyéb eseményei


Február 20
5:45  

- Jégkorong - Finnország-Németország - élő

13:30 - Műkorcsolya
- Jégkorong - a Finnország-Németország mérkőzés összefoglalója
 
20:40 - Alpesi sí - női szuper óriásműlesiklás - élő
- Síugrás - egyéni nagysánc - élő
- Sífutás - férfi 15 km x 2 üldözéses - élő
 
2:40  

- Rövidpályás gyorskorcsolya - élő
- A nap egyéb eseményei


Február 21
12:35 Előző napi, valamint hajnali események összefoglalója.  
20:55 - Jégkorong - Oroszország-Csehország - élő
- Síakrobatika - élő
- Férfi cross - döntő - élő
- Alpesi sí - férfi óriás műlesiklás - élő
- Kettesbob - élő
- A nap egyéb eseményei
 
1:35  

- Műkorcsolya - jégtánc original program
- Jégkorong - Kanada-Amerikai Egyesült Államok csoportmérkőzés


Február 22
5:55  

- Jégkorong - Svédország-Finnország csoportmérkőzés

9:00 - Műkorcsolya
- Jégkorong - Kanada-Amerikai Egyesült Államok csoportmérkőzés összefoglalója.
 
14:35 - Jégkorong - Svédország-Finnország csoportmérkőzés összefoglalója.
- A nap egyéb eseményeinek összefoglalója.
 
18:55   - Síugrás - nagysánc csapatverseny - élő
- A nap egyéb eseményei.
23:50

- A nap eseményeinek összefoglalója.

 
1:55   - Műkorcsolya - jégtánc szabad program - élő

Február 23
9:00 - Műkorcsolya - jégtánc szabad program (ism.)  
14:35 - Műkorcsolya - jégtánc szabad program (ism.)
- A nap egyéb eseményeinek összefoglalója.
 
20:55 - Biatlon, női 4x6 km váltó - élő
- Jégkorong: play off 1. mérkőzés - élő
 
0:35

- Síakrobatika, női freestyle cross döntő - élő
- A nap egyéb eseményei.

 
1:30  

- Jégkorong - play off 2. mérkőzés - élő
- Műkorcsolya - női rövidprogram - élő


Február 24
5:55  

- Jégkorong - play off 3. és 4. mérkőzés - élő

9:00 - Műkorcsolya (ism.)
- Jégkorong - 2. számú play off mérkőzés összefoglalója.
 
15:05 - Jégkorong - 3. és 4. play off mérkőzések összefoglalója.
 
20:55 - Jégkorong - 1. negyeddöntő - élő
 
0:35

- Alpesi sí - női óriás műlesiklás - élő
- A nap egyéb eseményei.

 
1:30  

- Rövidpályás gyorskorcsolya - élő
- Jégkorong - 2. negyeddöntő - élő


Február 25
4:00  

- Jégkorong - 3. és 4. negyeddöntő - élő
- Síakrobatika - női aerials döntő - élő

9:00 - Rövidpályás gyorskorcsolya
- Jégkorong - 1. és 2. negyeddöntő összefoglalója.
 
14:30

- Jégkorong - 3. és 4. negyeddöntő összefoglalója.

 
2:00  

- Műkorcsolya - női szabadprogram - élő
- Síakrobatika, férfi aerials döntő - élő
- A nap egyéb eseményei.

 


Eurosport program, a magyar indulókkal



Február 12
18:00 Síugrás, HS 106, edzés - élő
18:45 Síugrás, férfi, HS 106, selejtező - élő
20:00 Alpesi síelés, női, lesiklás, edzés
20:45 Alpesi síelés, férfi, lesiklás, edzés - élő
22:45 Síugrás, férfi, HS 106, selejtező (ism.)
23:45 Olimpiai játékok (ism.)
Olimpiai magazin
1:00 Síugrás, férfi, HS 106, selejtező (ism.)
2:00 Alpesi síelés, férfi, lesiklás, edzés (ism.)
3:00 XXI. Téli Olimpia Játékok, 2010 Vancouver Nyitóünnepség (élő)

Február 13
6:00

Síugrás, férfi, HS 106, selejtező (ism.)

6:40

Alpesi síelés, férfi, lesiklás, edzés (ism.)

7:20

Síugrás, férfi, HS 106, selejtező (ism.)

8:25 (ism.)
11:00

Síugrás, Kanada, férfi, HS 106, selejtező (ism.)

12:30 (ism.)
15:30

Alpesi síelés, férfi, lesiklás, edzés (ism.)

16:30

Síugrás (ism.)

17:30

Síugrás - élő

18:30

Síugrás, férfi, HS 106 - élő

20:30

Alpesi síelés, férfi, lesiklás - élő

22:00

Biatlon, női, 7,5 km, sprint - élő

23:15

Gyorskorcsolya, férfi, 5000 m - élő

23:30

Síugrás, férfi, HS 106 (ism.)

1:00

Biatlon, női, 7,5 km, sprint (ism.)

2:00

Rövidtávú gyorskorcsolya, férfi, 1500 m - élő - Knoch Viktor, Darázs Péter

3:00

Rövidtávú gyorskorcsolya, férfi, 1500 m - élő


Február 14
4:30

Szabadstílusú síelés, mogulok - élő

5:30

Szánkó, férfi, selejtező

6:30 Hírek, Olimpiai reggeli
6:40

Alpesi síelés, férfi, lesiklás (ism.)

7:15 Hírek, Olimpiai reggeli
7:25

Biatlon, női, 7,5 km, sprint (ism.)

8:15 Hírek, Olimpiai reggeli
8:25

Síugrás, férfi, HS 106 (ism.)

10:00

Alpesi síelés, férfi, lesiklás (ism.)

11:00

Biatlon, női, 7,5 km, sprint (ism.)

12:00 Téli sportok, Olimpiai célvonal
12:30

Síugrás, férfi, HS 106 (ism.)

14:00

Biatlon női, 7,5 km, sprint (ism.)

15:00 Téli sportok, Olimpiai célvonal
15:30

Alpesi síelés, férfi, lesiklás (ism.)

16:15

Síugrás, férfi, HS 106 (ism.)

17:00

Biatlon (ism.)

18:00 Téli sportok (ism.), Olimpiai célvonal
18:30 Téli sportok, Olimpiai visszaszámlálás
19:00

Alpesi síelés, női, összetett lesiklás - élő - Berecz Anna

20:15

Biatlon, férfi, 10 km - élő - Tagscherer Imre

21:30

Északi összetett síelés, HS 134

22:00

Alpesi síelés, női, összetett szlalom - élő - Berecz Anna

23:00

Északi összetett síelés, férfi, 10 km - élő

23:30

Gyorskorcsolya, női, 3000 m

0:00

Szánkó, férfi - élő

2:00

Műkorcsolya, páros, rövid program - élő

3:45

Szabadstílusú síelés, mogulok - élő


Február 15
4:00 Műkorcsolya, párok, rövid program - élő
5:00 Biatlon, férfi, 10km
6:30 Hírek Olimpiai reggeli
6:40 Északi összetett síelés, férfi, 10km
7:15 Hírek Olimpiai reggeli
7:25 Alpesi síelés, női, összetett szlalom
8:15 Hírek Olimpiai reggeli
8:25 Műkorcsolya, párok, rövid program
10:00 Alpesi síelés, női, összetett szlalom
11:00 Biatlon, Kanada, férfi, 10km
12:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
12:30 Műkorcsolya, párok, rövid program
13:30 Északi összetett síelés, férfi, 10km
14:00 Alpesi síelés, női, összetett szlalom
15:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
15:30 Biatlon, férfi, 10km
16:30 Műkorcsolya, párok, rövid program
18:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
18:30 Téli sportok Olimpiai visszaszámlálás
19:00 Sífutás, női, 10km - élő - Viczián Vera
20:15 Műkorcsolya, párok, rövid program
21:30 Sífutás, 15km, egyéni - élő - Tagscherer Zoltán
23:00 Snowboard, férfi, krossz - élő
0:15 Gyorskorcsolya, férfi, 500m - élő
1:45 Műkorcsolya, párok, szabad program - élő
2:30 Gyorskorcsolya, férfi, 500m - élő
3:00 Gyorskorcsolya, férfi, 500m - élő
3:45 Műkorcsolya, párok, szabad program - élő

Február 16
5:00 Szánkó, női
5:15 Műkorcsolya, párok, szabad program - élő
6:00 Snowboard, férfi, krossz
6:30 Hírek Olimpiai reggeli
6:40 Gyorskorcsolya, férfi, 500m
7:15 Hírek Olimpiai reggeli
7:25 Sífutás, 15km, egyéni
8:15 Hírek Olimpiai reggeli
8:25 Műkorcsolya, párok, szabad program
10:00 Sífutás, női, 10km
11:00 Sífutás, 15km, egyéni
12:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
12:30 Műkorcsolya, párok, szabad program
14:00 Sífutás, női, 10km
15:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
15:30 Sífutás, 15km, egyéni
16:30 Műkorcsolya, párok, szabad program
18:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
18:30 Téli sportok Olimpiai visszaszámlálás
19:00 Alpesi síelés, férfi, összetett lesiklás - élő
19:30 Biatlon, női, üldözéses - élő
20:15 Alpesi síelés, férfi, összetett lesiklás
20:30 Sífutás, 15km, egyéni
21:15 Snowboard, női, krossz - élő
21:45 Biatlon, férfi, üldözéses - élő
22:30 Alpesi síelés, férfi, összetett szlalom - élő
23:30 Gyorskorcsolya, női, 500m - élő
1:00 Szánkó, női
1:30 Műkorcsolya, férfi, rövid program - élő
3:00 Műkorcsolya, férfi, rövid program - élő

Február 17
5:45 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Oroszország - Lettország - élő
6:30 Hírek Olimpiai reggeli
6:40 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Oroszország - Lettország - élő
7:15 Hírek Olimpiai reggeli
7:25 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Oroszország - Lettország - élő
8:15 Hírek Olimpiai reggeli
8:25 Műkorcsolya, férfi, rövid program
10:00 Biatlon, női, üldözéses
10:30 Biatlon, férfi, üldözéses
11:00 Alpesi síelés, férfi, összetett szlalom
12:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
12:30 Biatlon, női, üldözéses
13:00 Biatlon, férfi, üldözéses
13:45 Alpesi síelés, férfi, összetett szlalom
15:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
15:30 Biatlon, női, üldözéses
16:00 Biatlon, férfi, üldözéses
16:30 Műkorcsolya, férfi, rövid program
18:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
18:30 Téli sportok Olimpiai visszaszámlálás
19:00 Sífutás, férfi és női, sprint, selejtező - élő - Tagscherer Zoltán, Berecz Anna
20:00 Alpesi síelés, női, lesiklás - élő
21:30 Sífutás, férfi és női, sprint, klasszikus - élő
23:00 Műkorcsolya, férfi, rövid program
0:30 Alpesi síelés, női, lesiklás
1:00 Gyorskorcsolya, férfi, 1000m - élő
2:30 Rövidtávú gyorskorcsolya, női, 500m - élő - Huszár Erika
3:00 Rövidtávú gyorskorcsolya, női, 500m - élő

Február 18
4:15 Snowboard, half pipe - élő
5:15 Szánkó, kettős
6:00 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Cseh Köztársaság - Szlovákia - élő
6:30 Hírek Olimpiai reggeli
6:40 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Cseh Köztársaság - Szlovákia - élő
7:15 Hírek Olimpiai reggeli
7:25 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Cseh Köztársaság - Szlovákia - élő
8:15 Hírek Olimpiai reggeli
8:25 Alpesi síelés, női, lesiklás
10:00 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Cseh Köztársaság - Szlovákia
11:00 Sífutás, férfi és női, sprint, klasszikus
12:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
12:30 Gyorskorcsolya, férfi, 1000m
13:00 Alpesi síelés, női, lesiklás
14:00 Sífutás, férfi és női, sprint, klasszikus
15:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
15:30 Gyorskorcsolya, férfi, 1000m
16:00 Alpesi síelés, női, lesiklás
17:00 Sífutás, férfi és női, sprint, klasszikus
18:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
18:30 Téli sportok Olimpiai visszaszámlálás
19:00 Biatlon, női, 15km - élő
20:45 Sífutás, férfi és női, sprint, klasszikus
22:00 Biatlon, férfi, 20km - élő - Tagscherer Imre
23:45 Gyorskorcsolya, női, 1000m
0:45 Biatlon, női, 15km
1:45 Snowboard, half pipe - élő
2:00 Műkorcsolya, férfi, szabad program - élő
3:00 Műkorcsolya, férfi, szabad program - élő

Február 19
4:00 Snowboard, half pipe - élő
4:15 Műkorcsolya, férfi, szabad program - élő
6:00 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Szlovákia - Oroszország - élő
6:30 Hírek Olimpiai reggeli
6:40 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Szlovákia - Oroszország - élő
7:15 Hírek Olimpiai reggeli
7:25 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Szlovákia - Oroszország - élő
8:15 Hírek Olimpiai reggeli
8:25 Műkorcsolya, férfi, szabad program
10:00 Biatlon, női, 15km
11:00 Biatlon, férfi, 20km
12:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
12:30 Műkorcsolya, férfi, szabad program
13:30 Biatlon, női, 15km
15:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
15:30 Biatlon, férfi, 20km
16:30 Műkorcsolya, férfi, szabad program
18:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
18:30 Téli sportok Olimpiai visszaszámlálás
19:00 Síugrás, HS 140, selejtező - élő
20:00 Sífutás, férfi és női, sprint, klasszikus
20:30 Alpesi síelés, férfi, szuper-G - élő
22:00 Sífutás, 7,5km, üldözéses - élő
23:00 Síugrás, HS 140, selejtező
23:45 Alpesi síelés, férfi, szuper-G
0:30 Műkorcsolya, férfi, szabad program
1:45 Műkorcsolya, kötelező tánc - élő - Hoffmann Nóra, Zavozin Maxim
3:00 Műkorcsolya, kötelező tánc - élő

Február 20
5:15 Skeleton, férfi és női, döntő
6:00 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Finnország - Németország - élő
6:30 Hírek Olimpiai reggeli
6:40 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Finnország - Németország - élő
7:15 Hírek Olimpiai reggeli
7:25 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Finnország - Németország - élő
8:15 Hírek Olimpiai reggeli
8:25 Műkorcsolya, kötelező tánc
10:00 Sífutás, 7,5km, üldözéses
11:00 Alpesi síelés, férfi, szuper-G
12:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
12:30 Síugrás, HS 140, selejtező
13:15 Alpesi síelés, férfi, szuper-G
14:15 Sífutás, 7,5km, üldözéses
15:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
15:30 Síugrás, HS 140, selejtező
16:30 Műkorcsolya, kötelező tánc
18:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
18:30 Téli sportok Olimpiai visszaszámlálás
19:00 Alpesi síelés, női, szuper-G - élő - Berecz Anna
20:30 Síugrás, HS 140 - élő
22:15 Sífutás, férfi, 15km, üldözéses - élő
0:00 Síugrás, HS 140
1:15 Gyorskorcsolya, férfi, 1500m - élő
3:00 Rövidtávú gyorskorcsolya, férfi, 1000m - élő -
3:15 Bob, férfi, kettős - élő
3:30 Rövidtávú gyorskorcsolya, férfi, 1000m - élő - Knoch Viktor

Február 21
4:00 Rövidtávú gyorskorcsolya, noi, 1500m - élo
5:30 Síugrás, HS 140
6:00 Jégkorong, férfi, csoportmérkozés, Németország - Fehéroroszország - élo
6:30 Hírek Olimpiai reggeli
6:40 Jégkorong, férfi, csoportmérkozés, Németország - Fehéroroszország - élo
7:15 Hírek Olimpiai reggeli
7:25 Jégkorong, férfi, csoportmérkozés, Németország - Fehéroroszország - élo
8:15 Hírek Olimpiai reggeli
8:25 Síugrás, HS 140
10:00 Alpesi síelés, noi, szuper-G
11:00 Sífutás, férfi, 15km, üldözéses
12:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
12:30 Síugrás, HS 140
13:15 Alpesi síelés, noi, szuper-G
14:00 Sífutás, férfi, 15km, üldözéses
15:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
15:30 Síugrás, HS 140
16:15 Alpesi síelés, noi, szuper-G
17:00 Sífutás, férfi, 15km, üldözéses
18:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
18:30 Téli sportok Olimpiai visszaszámlálás
19:00 Alpesi síelés, férfi, óriás szlalom, 1. futam - élő - Bene Márton
19:45 Biatlon, férfi, 15km, tömegrajt - élő
20:30 Sífutás, férfi, 15km, üldözéses
22:00 Biatlon, noi, 12,5km, tömegrajt - élő
22:45 Alpesi síelés, férfi, óriás szlalom, 2. futam - élő
23:45 Bob, férfi, kettos - élő
0:45 Gyorskorcsolya, női, 1500m - élő
1:30 Mukorcsolya, saját tánc - élő - Hoffmann, Zavozin
2:30 Szabadstílusú síelés, snowboard krossz, döntő
2:45 Mukorcsolya, saját tánc - élő
3:00 Mukorcsolya, saját tánc - élő

Február 22
4:45 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Kanada - USA - élő
6:00 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Svédország - Finnország - élő
6:30 Hírek Olimpiai reggeli
6:40 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Svédország - Finnország - élő
7:15 Hírek Olimpiai reggeli
7:25 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Svédország - Finnország - élő
8:15 Hírek Olimpiai reggeli
8:25 Műkorcsolya, saját tánc
10:00 Biatlon, férfi, 15km, tömegrajt
10:30 Biatlon, női, 12,5km, tömegrajt
11:00 Alpesi síelés, férfi, óriás szlalom, 2. futam
12:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
12:30 Jégkorong, férfi, csoportmérkőzés, Svédország - Finnország
13:30 Biatlon, férfi, 15km, tömegrajt
14:00 Biatlon, női, 12,5km, tömegrajt
14:30 Alpesi síelés, férfi, óriás szlalom, 2. futam
15:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
15:30 Biatlon, férfi, 15km, tömegrajt
16:00 Biatlon, női, 12,5km, tömegrajt
16:30 Műkorcsolya, saját tánc
17:30 Téli sportok Olimpiai célvonal
18:00 Síugrás, HS 140, edzés - élő
18:45 Téli sportok Olimpiai visszaszámlálás
19:00 Síugrás, HS 140, csapat - élő
20:45 Sífutás, sprint, csapat
22:00 Sífutás, sprint, csapat - élő
22:45 Síugrás, HS 140, csapat
0:15 Sífutás, sprint, csapat
1:00 Műkorcsolya, saját tánc
1:45 Műkorcsolya, szabad tánc - élő - Hoffmann, Zavozin
3:00 Műkorcsolya, szabad tánc - élő

Február 23
6:00 Síugrás, HS 140, csapat
6:30 Hírek Olimpiai reggeli
6:40 Sífutás, sprint, csapat
7:15 Hírek Olimpiai reggeli
7:25 Síugrás, HS 140, csapat
8:15 Hírek Olimpiai reggeli
8:25 Műkorcsolya, szabad tánc
10:00 Síugrás, HS 140, csapat
11:15 Sífutás, sprint, csapat
12:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
12:30 Síugrás, HS 140, csapat
14:00 Sífutás, sprint, csapat
15:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
15:30 Síugrás, HS 140, csapat
16:30 Műkorcsolya, szabad tánc
18:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
18:30 Téli sportok Olimpiai visszaszámlálás
19:00 Északi összetett síelés, HS 134, csapat - élő
19:45 Sífutás, sprint, csapat
20:30 Biatlon, női, 4x6km, váltó - élő
21:45 Északi összetett síelés, férfi, váltó - élő
22:45 Szabadstílusú síelés, snowboard krossz, döntő - élő
23:15 Gyorskorcsolya, férfi, 10000m
23:45 Biatlon, női, 4x6km, váltó
0:45 Északi összetett síelés, férfi, váltó
1:30 Műkorcsolya, női, rövid program - élő - Sebestyén Júlia
2:45 Bob
3:00 Bob
3:15 Műkorcsolya, női, rövid program - élő
4:30 Bob
4:45 Műkorcsolya, női, rövid program - élő
6:00 Jégkorong, 5-8. hely, újrajátszás - élő
6:30 Hírek Olimpiai reggeli
6:40 Jégkorong, 5-8. hely, újrajátszás - élő
7:15 Hírek Olimpiai reggeli
7:25 Jégkorong, 5-8. hely, újrajátszás - élő
8:15 Hírek Olimpiai reggeli
8:25 Műkorcsolya, női, rövid program
10:00 Biatlon, női, 4x6km, váltó
11:00 Északi összetett síelés, férfi, váltó
12:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
12:30 Műkorcsolya, női, rövid program
13:30 Biatlon, női, 4x6km, váltó
14:15 Északi összetett síelés, férfi, váltó
15:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
15:30 Biatlon, női, 4x6km, váltó
16:30 Műkorcsolya, női, rövid program
18:00 Téli sportok Olimpiai célvonal

Február 24
18:30 Téli sportok Olimpiai visszaszámlálás
19:00 Alpesi síelés, női, óriás szlalom, 1. futam - élő - Berecz Anna, Döme Zsófia
20:00 Sífutás, férfi, 4x10km, döntő - élő
22:00 Alpesi síelés, női, óriás szlalom, 2. futam - élő
23:00 Gyorskorcsolya, női, 5000m - élő
23:30 Műkorcsolya, női, rövid program
0:45 Sífutás, férfi, 4x10km, döntő
1:30 Alpesi síelés, női, óriás szlalom, 2. futam
2:00 Bob, női, egyéni, döntő - élő
2:45 Rövidtávú gyorskorcsolya, női, 3000m, váltó - élő
3:00 Bob, női, egyéni, döntő - élő


Február 25
4:00 Rövidtávú gyorskorcsolya, női, 3000m, váltó
4:30 Szabadstílusú síelés, női, aerials - élő
5:30 Jégkorong, férfi, negyeddöntő
6:00 Jégkorong, férfi, negyeddöntő - élő
6:30 Hírek Olimpiai reggeli
6:40 Jégkorong, férfi, negyeddöntő - élő
7:15 Hírek Olimpiai reggeli
7:25 Jégkorong, férfi, negyeddöntő - élő
8:15 Hírek Olimpiai reggeli
8:25 Sífutás, férfi, 4x10km, döntő
10:00 Alpesi síelés, női, óriás szlalom, 2. futam
11:00 Jégkorong, férfi, negyeddöntő
12:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
12:30 Alpesi síelés, női, óriás szlalom, 2. futam
13:30 Sífutás, férfi, 4x10km, döntő
15:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
15:30 Alpesi síelés, női, óriás szlalom, 2. futam
16:30 Sífutás, férfi, 4x10km, döntő
18:00 Téli sportok Olimpiai célvonal
18:30 Téli sportok Olimpiai visszaszámlálás
19:00 Északi összetett síelés, HS 134 - élő
19:45 Sífutás, női, 4x5km, váltó - élő
21:00 Északi összetett síelés, HS 134
22:00 Északi összetett síelés, férfi, 10km - élő
22:45 Sífutás, női, 4x5km, váltó
23:30 Curling, férfi, elődöntő - élő
2:00 Jégkorong, női, döntő
3:00 Szabadstílusú síelés, férfi, aerials - élő
©2010 Memex . A honlappal kapcsolatos kérdéseket az info kukac memex.hu címre várjuk.